تماس ارتباط شبکه اجتماعی جامعه مجازی درنیان dornian

شبکه اجتماعی ایرانی dornian social network جامعه مجازی درنیان dornian
  0
  نرم افزار درنیان

  تماس با درنیان

  بازدید کننده گرامی،
  شما می توانید از طریق فرم ارسال پیام، با روابط عمومی شبکه اجتماعی درنیان تماس برقرار نمایید. پیام های ارسال شده توسط بازدیدکنندگان سایت در بخش های مختلف، مورد رسیدگی قرار گرفته و مراتب پیگیری آن به اطلاع شما خواهد رسید.
  در صورتی که مشکلات مشاهده شده در شبکه اجتماعی درنیان و یا نظر، انتقاد و پیشنهاد خود را در یکی از زمینه های زیر به اطلاع ما برسانید بسیار خرسند خواهیم شد :
  مشکلات فنی قابل مشاهده در صفحات سایت مانند لینک های نادرست، خطاهای حین اجرا و ... وجود مطالبی که در آنها ترویج بی بند و باری اخلاقی، توهین به اقشار قومی و مذهبی، خشونت و یا تروریسم مشاهده می شود. هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی که به نظر شما در ارتقای سطح کیفی شبکه اجتماعی درنیان موثر خواهد بود.
  مشکلات و انتقادات کاربران می توانند در این بخش با ارائه انتقادات خود ما را در بهینه سازی سایت Dornian.com یاری دهند . این بخش هر روز توسط مدیران مربوطه بررسی می شود . با انتقاد بجا و شایسته خود می توانید در داشتن یک سایت موفق سهیم باشید . پیشنهاد و توسعه سایت ما همواره از پیشنهادات و ایده های کاربران استقبال می کنیم . در این بخش شما می توانید ایده های خود را در راستای تکامل و ارتقاء کیفی سایت موجود به گوش توسعه دهندگان برسانید تا در کوتاه ترین زمان ممکن از پیشنهادات مناسب در جهت بهبود سایت استفاده شود .همچنین برای هر شخصی که بهترین ایده را برای سایت بدهد از طرف سایت هدیه قابل توجهی برای وی در نظر گرفته می شود . تخلف کاربران درنــــیـــان یک سایت کاربر محور است ، که بخش عمده ای از مطالب وب سایت توسط کاربران تامین می گردد . در صورت مشاهده هر گونه مطلب که با قوانین سایت مغایرت داشته ، مدیران ناظر سایت را با خبر سازید تا در اسرع وقت برای حذف محتوای خارج از عرف اقدام نمایند . مدیریت سایت این قسمت توسط مدیر کل سایت کنترل می شود ، با ارسال پیام در این بخش می توانید بطور مستقیم با مدیریت سایت در ارتباط باشید .
  بازدید کننده گرامی،
  کاربران می توانند در این بخش با ارائه انتقادات خود ما را در بهینه سازی سایت Dornian.com یاری دهند . این بخش هر روز توسط مدیران مربوطه بررسی می شود . با انتقاد بجا و شایسته خود می توانید در داشتن یک سایت موفق سهیم باشید .
  تکمیل کردن فیلدهایی که با علامت * مشخص شده اند ، اجباری است.
  : موضوع *
  : نام و نام خانوادگی
  : شماره تماس *
  : پست الکترونیکی *
  در صورتی که مایل هستید مراتب پیگیری پیام ارسال شده، به اطلاع شما رسانده شود، پست الکترونیکی خود را در این قسمت وارد نمایید.
  : متن پیام*
  : آدرس لینک
  در صورتی که توضیحات ارائه شده توسط شما نیازمند بازدید از یک لینک اینترنتی می باشد، لینک مورد نظر خود را در این بخش وارد نمایید.
  : فایل الحاقی
   در صورتی که مایل هستید همراه توضیحات ارائه شده خود یک فایل را الحاق نمایید، آن را از این قسمت انتحاب کنید. توجه داشته باشید که شما می توانید یک فایل با پسوند zip,rar,tar,doc,docx,xll,gzip و حداکثر حجم 4 مگابایت را ارسال نمایید.
   کد امنیتی را وارد نمایید: